Nasz zespół

Mateusz Bednarz, LLM

Mateusz posiada 12 letnie doświadczenie zawodowe. Specjalizuje się w obszarze transakcji M&A, ma również bogate doświadczenie regulacyjne w obszarze rynków kapitałowych. Doradza w zakresie obsługi prawnej firm, uwzględniając ich realia biznesowe. Jest absolwentem 4 uniwersytetów (Poznań, Bolonia, Hamburg, Gandawa), ukończył też podyplomowe studia z zakresu giełd papierów wartościowych. Jest wykładowcą studiów podyplomowych w SGH. Płynnie posługuje się językiem angielskim i włoskim, obsługuje Klientów również w języku rosyjskim.

Mateusz Bednarz jako założyciel Bednarz pragnie wspierać młodszych prawników, rozpoczynających swoją przygodę zawodową z prawem i przedsiębiorczością. W tym celu ustanowił program Bednarz Mentoring, w ramach którego będzie dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem z adeptami w zawodzie prawnika.

Bednarz Mentoring zakłada objęcie opieką 3 wybranych przez Mateusza Bednarza kandydatów. Osoby zainteresowane udziałem w programie prosimy o kontakt na mail: mateusz.bednarz@mbednarz.pl

Bednarz Podcast

Seria podcastów

Odcinek VII: Poznaj najciekawsze lektury o himalaizmie – TOP 10

Dziś w Bednarz Podcast opowiadam o pozycjach alpinistycznych, które wywarły na mnie…

Odcinek VI: Na motocyklu przez Wietnam – co warto wiedzieć przed podróżą?

Przed nami 6 odcinek Bednarz podcast! Tym razem mamy przyjemność gościć Patryka…

ODCINEK V: Szlak Camino de Santiago – nie tylko dla pielgrzyma

Ponad 800 km w 34 dni, czyli droga na Camino de Santiago….